Allergomedica - gyvenimui be alergijos

Pažangiausia alerginių susirgimų diagnostika ir gydymas neišeinant iš namų.

Mūsų paslaugos

Alergijų diagnostika neišeinant iš namų

Užsisakę norimą tyrimą, AllergoSMART kraujo paėmimo rinkinį gaukite į artimiausią OMNIVA paštomatą
Sekdami instrukcijas paimkite kraujo mėginį ir išsiųskite jį į laboratoriją per paštomatą
Išsamius tyrimo rezultatus gaukite internetu

Išsirinkite sau tinkamiausią programą

Basic
34.00
Premium
159.00
Standart
85.00 99,00 €
Mikroorganizmai
Profesiniai
Medžiai
Gliutenas
Gyvūnai
Namų dulkių erkės
Žolės ir piktžolės
Apelsinas
Vapsva
Nariuotakojai ir vabzdžiai
Pavienių alergenų tyrimai

Tai tiksliausias būdas patvirtinti arba atmesti alergijos diagnozę, kai įtariamas simptomus sukeliantis alergenas ar alergenai.

3-jų alergenų tyrimo kaina

47.98
Užsakyti tyrimą

Naujos kartos diagnostinis testas

Allergomedica atliekamas alergijų tyrimas apima didžiausią iki šiol prieinamą alergenų paletę - ištiriama beveik 300 analičių. Dėka šio didelio skirtingų analičių kiekio, vieno tyrimo metu nustatomas labai platus paciento įsijautrinimo profilis, leidžiantis mums atsakyti į Jus kamuojančius klausimus.

Testui reikalingas minimalus kraujo kiekis

Dėka naujausių technologijų tyrimui reikalingas nedidelis kraujo kiekis, kuris gali būti paimtas iš paciento piršto. Įsigydami AllergoSmart paketą, kraujo paėmimą lengvai galėsite atlikti net namuose!

Išsamūs testo rezultatai bei rekomendacijos

Allergomedica klinikiniai imunologai ir alergologai analizuoja gautus laboratorinius duomenis bei vertina Jūsų nusiskundimus, siekdami pateikti tiksliausius ir išsamiausius rezultatus. Profesionali medikų komanda suformuoja aiškius ir lengvai suprantamus atsakymus bei rekomendacijas, leidžiančias pradėti pradėti gyvenimą be alergijos!

Gydytojo alergologo konsultacija

Allergomedica klinikoje (Molėtų g. 16, Didžioji Riešė, Vilnius) ne tik atliekame išsamius alerginius tyrimus, bet ir konsultuojame bei gydome kūdikius, vaikus ir suaugusiuosius dėl alerginių ir imunologinių susirgimų, tokių kaip šienligė arba rinitas, konjuktyvitas, alerginė, bronchinė astma, maisto, vabzdžių, vaistų sukeltos alerginės reakcijos, kontaktinis dermatitas, atopinis dermatitas, dilgėlinė ir kt. Alergologo konsultacija atliekama alergologų ir klinikinių imunologų: Gintarės Paulikaitės, Kęstučio Černiausko. Pirminės konsultacijos kaina - 49,00 € (kitų paslaugų kainas rasite čia).  Registruotis konsultacijai galite telefonu: +370 640 65680 arba internetu apačioje:

Gydytojų kompetencija

Gydytojai alergologai ir klinikiniai imunologai Eglė Žilėnaitė, Gintarė Paulikaitė ir Kęstutis Černiauskas konsultuoja ir gydo sergančius alerginėmis ligomis ir imunodeficitinėmis būklėmis, aktyviai domisi ir tobulina žinias kontaktinės alergijos, dilgėlinės, medikamentinės alergijos bei pirminių imunodeficitų srityse. Gydytojai tobulinosi kursuose ir kongresuose Suomijoje, Prancūzijoje, Didžiojoje Britanijoje, Austrijoje, Čekijoje, Šveicarijoje, Italijoje, Vengrijoje, Ispanijoje, Turkijoje, Ispanijoje, Vengrijoje, Nyderlanduose ir Švedijoje. Yra Lietuvos alergologų ir klinikinių imunologų draugijos (LAKID), Europos alergologijos ir klinikinės imunologijos akademijos (EAACI), Europos pirminių imunodeficitų draugijos (ESID), Europos respiratologų sąjungos (ERS), Amerikos alergijos, astmos ir imunologijos akademijos (AAAAI) nariai, bei daugelio straipsnių, paskelbtų recenzuojamuose užsienio ir Lietuvos mokslo žurnaluose autoriai ir bendraautoriai.

Mumis pasitiki

Elena j.
Elena j.

Dirba tikri profesionalai, atliekami unikalūs allergologiniai kraujo tyrimai AllergoEXPERT programa labai plati ir paaiškino tikrąją situaciją!

Donata Vitkienė
Donata Vitkienė
Fotografė

Esu labai maloniai nustebinta, kad pagaliau yra galimybė taip greitai ir patogiai atlikti tyrimus ir sužinoti jų rezultatus nelaukiant eilėse ir neiškeliant kojos iš namų. Atsitiktinai užklydau į Allergomedica internetinę svetainę ieškodama patikimos klinikos, kuri specializuotųsi alergijų ištyrime ir gydyme. Klinika siūlo ypač patogų būdą - kraują priduoti tyrimams galima ne vienoje klinikoje, o daugelyje sostinės ir kitų miestų klinikų ir laboratorijų, laukti eilėse nereikia. Išsamūs tyrimo rezultatai ir gydytojos alergologės komentaras bei pastebėjimai atkeliavo el. paštu per 7 dienas kaip ir buvo žadėta. Labiausiai patiko tai, jog labai operatyviai gavau visus atsakymus, klinika suderino visus vizitus, tad nereikėjo niekuom rūpintis

Jonas Bagdonas
Jonas Bagdonas

Labai aciu uz jusu greita ir puiku darba!! Esu labai suzavetas ir patenkintas jusu profesionalumu.

Turite klausimų? Atsakysime į juos!