AllergoMIX

Tyrimo kaina
66.50
95,00 €
Tyrimo atlikimo laikas
5 d.d.*
* nuo mėginio gavimo į laboratoriją dienos
Ėminys

Veninis arba kapiliarinis (pvz. iš piršto) kraujas.

Tyrimo metodas

Kolorimetrinė imunofermentinė analizė.

Tyrimo kodas

P48

Tyrimo rezultatai

AllergoMIX

Apie tyrimą

AllergoMIX maisto ir įkvepiamų alergenų paletė yra atrankinis tyrimas, kurio metu nustatomas įsijautrinimas 59 alergenams. Paletės sudėtyje yra dažniausiai alergiją sukeliantys maisto bei įkvepiamieji alergenai, tiek rečiau pasitaikantys, tačiau labai svarbią reikšmę galintys turėti alergenai. Į paletės sudėtį, be gausaus alergenų ekstraktų sąrašo, taip pat įeina ir keli maisto alergenų komponentai. Tad tokia paletės sudėtis leidžia įvertinti ne tik ar yra / nėra įsijautrinimas alergenams, tačiau palengvina tyrimų rezultatų interpretaciją, sąsają su patiriamais simptomais bei suteikia galimybę specialistui pateikti geresnes mitybos, aplinkos kontrolės ir gyvensenos rekomendacijas. Detalų tiriamų alergenų sąrašą galite pamatyti atsakymo pavyzdyje.Taip pat į šią alergenų paletę įeina CCD analitė - kryžmiškai reaguojanti karbohidratinė determinantė. Esant paciento kraujyje CCD antikūnų, pastarieji jungiasi prie didelės dalies augalinės kilmės maisto, daugumos augalų žiedadulkių alergenų, todėl atlikus alerginį tyrimą yra gaunami klaidingai teigiami rezultatai. Tad nustačius pacientui teigiamą CCD, galima lengviau atmesti kliniškai nereikšmingus teigiamus rezultatus.

Kam tinka

AllergoMIX rekomenduojama rinktis, kai vargina maisto alergenams būdingi simptomai: bėrimai, egzema, dilgėlinė, skrandžio problemos ir skausmai, pykinimas, burnos gleivinės niežėjimas, dilgčiojimas ir kt., bei įkvepiamiems alergenams būdingi simptomai: tekanti, užsikimšusi nosis, čiaudulys, niežtinčios akys, apsunkintas kvėpavimas, dusulys ir kt.

Pasiruošimas tyrimui

Rekomenduojama kraujo paėmimui atvykti nevalgius bent apie 6 val. Alerginių vaistų (antihistamininių) vartojimo nutraukti nereikia.