AllergoCLASSIC

Tyrimo kaina
198.00
Tyrimo atlikimo laikas
14 d.d.*
* nuo mėginio gavimo į laboratoriją dienos
Ėminys

Veninis arba kapiliarinis kraujas (pvz. iš piršto)

Tyrimo metodas

Kolorimetrinė imunofermentinė analizė

Tyrimo kodas

P27

Apie tyrimą

„AllergoCLASSIC 120“ – tai programa, kuri paremta pirmuoju daugialypiu In vitro tyrimu, kuriame išskirtinai nustatomi tik alergenų komponentai. Tyrimo metu ištiriami svarbiausi 112 alergenų komponentų iš 48 dažniausiai pasitaikančių alergenų šaltinių: dulkių erkių, pelėsių, naminių gyvūnų, žolių, piktžolių, medžių, vaisių, riešutų, kiaušinių, pieno ir kt.

Pilną alergenų komponentų sąrašą galite pamatyti „AllergoCLASSIC 120“ tyrimo atsakymo pavyzdyje. Jei vis dėl to, įsigilinus į paciento užpildytą anketą, kurioje pacientas pažymi galimus alergenus ir varginančius simptomus, yra įtariamas įsijautrinimas alergenui, kurio visi komponentai yra neigiami, papildomai atliekami tyrimai antruoju metodu, pripažintu pasaulyje ir vadinamu „auksiniu standartu“ alergijų diagnostikoje. Tokia tyrimo schema leidžia aptikti ne tik įsijautrinimą dažniausiems komponentams, tačiau ir rečiau pasitaikantiems alergenams ir jų dalims.

Toks unikalus tyrimo modelis itin tinka pacientams, turintiems polisensibilizaciją, t. y.  3 ar daugiau alergenų įsijautrinimą. Platus alergenų komponentų spektras padės atsakyti į tokius klausimus kaip: ar mano patiriami simptomai yra dėl kryžminių reakcijų? Ar galiu vartoti maisto produktą jį termiškai apdorojus? Ar maisto produkto vartojimas gali būti potencialiai pavojingas mano sveikatai ar net gyvybei? Ar man tiktų gydymas specifine imunoterapija?

Kitas „AllergoCLASSIC 120“ programos privalumas – nustatomos kryžmiškai reaguojančios karbohidratinės determinantės (CCD). Specifinių IgE prieš CCD nustatymas leidžia lengvai atrinkti tikrai teigiamus rezultatus nuo klaidingai nustatytų teigiamų rezultatų, , kai atliekant tyrimus nustatomi tik alergenų ekstraktai.
Šis tyrimas puikiai tiks mažiesiems pacientams, kadangi tyrimui reikalingas mažas kraujo serumo kiekis – net iki 40 kartų mažiau nei taikant kitus tyrimų metodus! Tad kraują galima paimti ne tik iš venos, bet ir piršto.

Kad pacientui tyrimų atsakymai būtų aiškūs ir suprantami, paciento gautus tyrimų rezultatus įvertina alergologas ir klinikinis imunologas. Gydytojas, atsižvelgdamas į paciento anketoje nurodytus nusiskundimus ir gautus atsakymus, aptaria Jums atliktus tyrimus, jų rezultatus bei sąsajas su jaučiamais simptomais, pateikia savo rekomendacijas, apžvelgia specifinės imunoterapijos taikymo galimybes. apžvelgia specifinės imunoterapijos taikymo galimybes.