AllergoBASIC

Tyrimo kaina
159.00
Tyrimo atlikimo laikas
7 d.d.*
* nuo mėginio gavimo į laboratoriją dienos
Ėminys

Veninis kraujas

Tyrimo metodas

Fluorescencinė imunofermentinė analizė (FEIA)

Tyrimo kodas

P01

Tyrimo rezultatai

AllergoBASIC

Pasiruošimas tyrimui

Specialaus pasiruošimo nereikia. Pacientas gali būti pavalgęs, vartoti alerginius (antihistamininius) vaistus . Atliekama suaugusiems, vaikams ir kūdikiams (registracijos metu iš siūlomo kraujo davimo vietų sąrašo pasirinkite draugišką vaikams kraujo davimo vietą).

Kas tiriama

Programos metu tiriama alergija kiaušiniams, riešutams, karvės pieno produktams, įvairioms daržovėms, vaisiams, sojai, žuviai, taip pat alergija medžių, žolių ir piktžolių žiedadulkėms, pelėsiams, gyvūnų kailiui, epiteliui, pleiskanoms, namų dulkių erkėms. Visi į programos tyrimus įeinantys alergenai pateikti atsakymo pavyzdyje.

Kam skiriamas

Tyrimas rekomenduojamas visiems, tiek norintiems pasitikrinti dėl galimos alergijos, tiek ir tvirtai žinantiems esamą ligą, tačiau norintiems sužinoti tikslias jos suvaldymo ir išgydymo galimybes, apsispręsti dėl eliminacinės (maistą ribojančios) dietos būtinybės ar dietos panaikinimo.

Apie tyrimą

„AllergoBASIC 100“ programa – išsamus molekulinis alergijų diagnostikos paketas, kurį sudaro keliais etapais atliekami alerginiai tyrimai maisto ir įkvepiamiems alergenams, paciento nusiskundimų įvertinimas ir raštu pateikiamas gydytojo alergologo ir klinikinio imunologo komentaras. Priklausomai nuo to, kokiais simptomais pacientas skundžiasi, tyrimo metu yra ištiriamas įsijautrinimas 64 arba 72 skirtingiems alergenams ir iki 58 molekulinių alergenų komponentų. Programos metu alergijos tyrimai yra parenkami ir atliekami atsižvelgus į paciento individualias sveikatos problemas, pateikiami geriausi problemos sprendimo būdai.

AllergoBASIC 100 programos etapai

Atrankinis alergenų paletės tyrimas. Tyrimo metu ištiriamas įsijautrinimas 64 (kai įtariama, kad simptomus sukelia įkvepiamieji alergenai) arba 72 (kai įtariama, kad simptomus sukelia maisto alergenai) įkvepiamiems ir maisto alergenams.Tikslinamasis tyrimas pripažintu metodu, pripažintu visame pasaulyje. Tikslinamasis tyrimas atliekamas atsižvelgus į paciento anketoje nurodytus simptomus ir įtarimus, taip pat atrankinio tyrimo rezultatus. Didžiojoje dalyje kitų alerginių tyrimų šis etapas nėra atliekamas, todėl dažnas alerginis tyrimas identifikuoja ne visus simptomus sukeliančius alergenus. „AllergoBasic 100“ programa sukurta taip, kad pacientas sužinotų kuo daugiau simptomus sukeliančių alergenų ir gautų kuo mažiau klaidingai nustatytų teigiamų atsakymų. Molekulinis teigiamų alergenų tyrimas auksinio standarto metodu. Molekulinio tyrimo dėka sužinoma, kuriems alergenų baltymams žmogus yra įsijautrinęs. Ši informacija labai reikalinga norint įvertinti ligos pavojingumą, sudaryti eliminacinę dietą, sužinoti, ar pacientui tinka vienintelis alergijų gydymo būdas – specifinė imunoterapija (ASIT) Gydytojo alergologo raštiškas komentaras, kuriame apibendrinami Jums atlikti alerginiai tyrimai, jų rezultatai ir galimos jų sąsajos su paciento anketoje nurodytais nusiskundimais. Jeigu gydytojas įtaria, kad Jūsų simptomai yra ne alerginės kilmės, gali rekomenduoti kito specialisto konsultaciją. Tyrimas rekomenduojamas visiems, tiek norintiems pasitikrinti dėl galimos alergijos, tiek ir tvirtai žinantiems esamą ligą, tačiau norintiems sužinoti tikslias jos suvaldymo ir išgydymo galimybes, apsispręsti dėl eliminacinės (maistą ribojančios) dietos būtinybės ar dietos panaikinimo