Paslaugų kainos

Paslauga

Kodas

Kaina

AllergoEXPERT 300 (įsigyti galite internetu, o kraują priduoti daugumoje Lietuvos miestų)

AllergoEXPERT 300 yra inovatyvus diagnostinis paketas, apimantis didžiausią iki šiol prieinamą molekulinių alergenų paletę (iš viso ištiriamos 295 analitės, bendras IgE bei iki 17 papildomų pavienių alergenų). Šį paketą taip pat sudaro paciento simptomų įvertinimas, raštu yra pateikiamos gydytojo Alergologo ir klinikinio imunologo rekomendacijos.

P22 237,00 €
AllergoCLASSIC 120 (įsigyti galite internetu, o kraują priduoti daugumoje Lietuvos miestų)

Programa, kuri paremta pirmuoju multipleksiniu in vitro tyrimu, kuriame išskirtinai nustatomi alergenų komponentai. Tyrimo metu ištiriami svarbiausi 112 alergenų komponentų iš 48 dažniausiai pasitaikančių alergenų šaltinių. Šį paketą taip pat sudaro paciento simptomų įvertinimas, raštu yra pateikiamos gydytojo Alergologo ir klinikinio imunologo rekomendacijos.

P27 198,00 €
AllergoPET (įsigyti galite internetu, o kraują priduoti daugumoje Lietuvos miestų)

Šie alergijos tyrimai rekomenduojami pacientams, kuriuos nepriklausomai nuo metų laiko vargina alerginis rinitas ir/ar alerginis konjunktyvitas (tekanti, užsikimšusi nosis, pasunkėjęs kvėpavimas, patinusios, ašarojančios ir/ar niežtinčios akys), pastebėjusiems, kad simptomai sustiprėja po kontakto su naminiu gyvūnu ar naminio gyvūnėlio šeimininku. Tyrimo metu nustatoma alergija šunims ir alergija katėms.

P20 25,00 €
AllergoPLANT (įsigyti galite internetu, o kraują priduoti daugumoje Lietuvos miestų)

Šie alergijos tyrimai rekomenduojami tiems, kuriuos  pavasario – vasaros laikotarpiu vargina alerginis rinitas (šienligė) ir alerginis konjunktyvitas (tekanti, užsikimšusi nosis, apsunkėjęs kvėpavimas, patinusios, ašarojančios ir/ar niežtinčios akys). Paketą sudaro specialiai Allergomedica komandos specialistų atrinkti alergenai, kurie sezoninės alergijos simptomus sukelia būtent lietuvių populiacijai. Tai -  nuo ankstyvo pavasario iki pat pirmųjų šalnų žydintys ir alergenus į aplinką išskiriantys beržas, motiejukas, pelynas. Apie išsityrimą sezoninės alergijos alergenų paketu pagalvoti derėtų ir tiems, kuriems šiltuoju metų laikotarpiu paūmėja odos ligos: egzema, atopinis dermatitas, dilgėlinė.

P18 34,00 €
AllergoHOUSE (įsigyti galite internetu, o kraują priduoti daugumoje Lietuvos miestų)

Šie alergijos tyrimai rekomenduojami pacientams, kuriuos nepriklausomai nuo metų laiko vargina alerginis rinitas ir/ar alerginis konjunktyvitas (tekanti, užsikimšusi nosis, pasunkėjęs kvėpavimas, patinusios, ašarojančios ir/ar niežtinčios akys). Paketą sudaro dažniausi alergenai, aptinkami mūsų kasdieninėje aplinkoje ir sukeliantys alergijos simptomus net 50% visų alergiškų lietuvių: namų dulkių erkės (D. farinae ir D. pteronyssinus), namų pelėsis (A. alternata). Galimybę pasitikrinti šiuo alergenų paketu apsvarstyti derėtų ir tiems, kuriuos vargina sunkiai suvaldomos odos ligos: egzema arba atopinis dermatitas.

P17 34,00 €
AllergoINSECT (įsigyti galite internetu, o kraują priduoti 16-oje Lietuvos miestų)

Tyrimą sudaro: Pavieniai bites ir vapsvos alergenai. Alergija naminės bitės (Apis mellifera) ir vapsvos (Vespula spp.) nuodams pripažinta viena dažniausių, sukeliančių gyvybiškai pavojingas sistemines reakcijas šiltuoju metų laikotarpiu. Šis alergenų paketas rekomenduojamas asmenims, kuriems bent kartą gyvenime buvo įgėlusi bitė ir/ar vapsva, profilaktiniam sisteminių reakcijų vabzdžių nuodams rizikos įvertinimui.

P05 25,00 €
AllergoBABY (įsigyti galite internetu, o kraują priduoti daugumoje Lietuvos miestų)

Tėveliams, kurių mažuosius vargina virškinamojo trakto simptomai (tokie kaip pilvo pūtimas, vėmimas, viduriavimas (su kraujo priemaišomis ar be jų)), ar net sunkios ir gyvybiškai pavojingos sisteminės (anafilaksinės) reakcijos visada pirmiausia siūloma pasitikrinti dėl maisto alergijos dažniausiems alergenams, sukeliantiems vaikų alergiją kūdikiams ir vaikams iki 5-erių metų: kiaušiniui, pienui ir kviečiams.

P19 34,00 €
AllergoMIX (įsigyti galite internetu, o kraują priduoti daugumoje Lietuvos miestų)

AllergoMIX maisto ir įkvepiamų alergenų paletė yra atrankinis tyrimas, kurio metu nustatomas įsijautrinimas 59 alergenams. Paletės sudėtyje yra dažniausiai alergiją sukeliantys maisto bei įkvepiamieji alergenai, tiek rečiau pasitaikantys, tačiau labai svarbią reikšmę galintys turėti alergenai. 

P48 95,00 €
DAŽNŲ SPECIFINIŲ IgE TYRIMAS PRIEŠ PAVIENĮ ALERGENĄ (įsigyti galite internetu, o kraują priduoti daugumoje Lietuvos miestų)

Alergijų diagnostiniai tyrimai prieš pavienius alergenus visame pasaulyje naudojami kaip tiksliausias būdas patvirtinti arba atmesti alergijos diagnozę, kai įtariamas konkretus simptomus sukeliantis alergenas ar alergenai. Alergenų sąrašą galite rasti čia (nuolat pildoma).

P08 20,00 €
DAŽNŲ SPECIFINIŲ IgE TYRIMAS PRIEŠ PAVIENĮ ALERGENO KOMPONENTĄ (molekulinis)

Pavienių alergenų tyrimus papildo alergenų komponentų (molekulių) tyrimas, leidžiantis į alergiją pažvelgti ne tik „yra/nėra“ principu, tačiau ir tiksliai įvertinti ligos pavojų asmens sveikatai ir gyvybei, galimas kryžmines alergines reakcijas, alergijos išgydymo alergenui specifine imunoterapija galimybes ir prognozes.

P09 25,00 €
RETŲ SPECIFINIŲ IgE TYRIMAS PRIEŠ PAVIENĮ ALERGENĄ AR ALERGENO KOMPONENTĄ (imunoterapinio gydymo efektyvumui sekti) P14 35,00 €
SPECIFINIŲ IgG4 TYRIMAS PRIEŠ PAVIENĮ ALERGENĄ AR KOMPONENTĄ (imunoterapinio gydymo efektyvumui sekti) P10 50,00 €
BENDRO IgE NUSTATYMAS KRAUJO SERUME

Padidėjęs bendrojo IgE kiekis kraujo serume dažniausiai sietinas su parazitinėmis ligomis, hiper IgE sindromu, kiek rečiau – autoimuninėmis ligomis ir itin retai – tam tikromis onkologinėmis ligomis.

P13 15,00 €
Maisto netoleravimas 100 (įsigyti galite internetu, o kraują priduoti daugumoje Lietuvos miestų)

Mūsų atliekamą maisto netoleravimo tyrimą sudaro 100 maisto produktų, dažniausiai sudarančių Lietuvos populiacijos mitybos racioną, kaip vaisiai ir uogos (obuolys, bananas, apelsinas ir kt.), daržovės (įvairios pupelės, morka, pomidoras, bulvė, grybai ir kt.), riešutai (lazdyno, graikiniai, pistacijos ir kt.), prieskoniai, pienas ir jo produktai (kefyras, sūriai ir kt.), grūdai (kviečiai, avižos, ryžiai ir kt.), žuvis ir jūros gėrybės (menkė, silkė, lašiša, krevetės ir kt.), mėsa ir kiaušiniai, bei kiti maisto produktai (įvairūs prieskoniai, kava ir kt.).

P41 145,00 €
Alergologo ir klinikinio imunologo konsultacija (registruotis galite telefonu:

+370 640 65680 arba internetu)

K01 59,00 €
Odos dūrio vieno alergeno mėginys K03 4,00 €
Odos lopo testas su vienu alergenu K04 6,00 €
Pakartotinė konsultacija (2 savaičių laikotarpyje) (registruotis galite telefonu:

+370 640 65680 arba internetu)

K02 48,00 €
Odos lopo testas S-1000 su 30 alergenų taip pat priklauso 2 gydytojo konsultacijos tyrimo metu

Nustatoma alergija cheminėms medžiagoms, buities chemijai, farmacijos produktams, parabenams, maisto konservantams, avalynės impregnantams, kvepalams, tekstilės dažams ir kt.

K05 70,00 €
Odos lopo testas su vienu alergenu iš atneštų medžiagų ir kosmetikos priemonių K06 5,00 €
Konsultacija po tyrimų (konsultacija vyksta raštu arba telefonu) K07 25,00 €
Odos ledo mėginys K09 10,00 €
Spirometrija K14 23,00 €
Autologinio serumo testas K10 30,00 €
Įvadinis poodinės alergenui specifinės imunoterapijos kursas

Trunka 4 savaites. Pacienui kas savaitę suleidžiama po dozę.

K11 215,00 €
Poliežuvinė alergenui specifinė imunoterapija

6 mėn., atsiėmus vaistą susitinkama po pusės metų arba anksčiau, jeigu būklė blogėja.

K13 265,00 €
Spirometrija su broncholitiku K15 27,00 €
Kraujo paėmimas K16 3,00 €
Imunoterapinių vaistų injekcija su gydytojo priežiūra K18 25,00 €
Poodinė imunoterapija 6 mėn. (su vaistais ir gydytojo priežiūra) K19 245,00 €

Paskutinį kartą atnaujinta