Alergologo konsultacija

Allergomedica klinikoje (Molėtų g. 16, Didžioji Riešė, Vilnius) ne tik atliekame išsamius alerginius tyrimus, bet ir konsultuojame bei gydome kūdikius, vaikus ir suaugusiuosius dėl alerginių ir imunologinių susirgimų, tokių kaip šienligė arba rinitas, konjuktyvitas, alerginė, bronchinė astma, maisto, vabzdžių, vaistų sukeltos alerginės reakcijos, kontaktinis dermatitas, atopinis dermatitas, dilgėlinė ir kt. Alergologo konsultacija atliekama alergologų ir klinikinių imunologų: Anos Kozlovskos ir Lino Griguolos. Pirminės konsultacijos kaina - 59,00 €. Registruotis konsultacijai galite telefonu: +370 640 65680 arba internetu apačioje:

Gydytojai alergologai ir klinikiniai imunologai Ana Kozlovska ir Linas Griguola konsultuoja ir gydo sergančius alerginėmis ligomis ir imunodeficitinėmis būklėmis, aktyviai domisi ir tobulina žinias kontaktinės alergijos, dilgėlinės, medikamentinės alergijos bei pirminių imunodeficitų srityse.

Vilnius

Gydytojai tobulinosi kursuose ir kongresuose Suomijoje, Prancūzijoje, Didžiojoje Britanijoje, Austrijoje, Čekijoje, Šveicarijoje, Italijoje, Vengrijoje, Ispanijoje, Turkijoje, Ispanijoje, Vengrijoje, Nyderlanduose ir Švedijoje. Yra Lietuvos alergologų ir klinikinių imunologų draugijos (LAKID), Europos alergologijos ir klinikinės imunologijos akademijos (EAACI), Europos pirminių imunodeficitų draugijos (ESID), Europos respiratologų sąjungos (ERS), Amerikos alergijos, astmos ir imunologijos akademijos (AAAAI) nariai, bei daugelio straipsnių, paskelbtų recenzuojamuose užsienio ir Lietuvos mokslo žurnaluose autoriai ir bendraautoriai.

Pernelyg ilgai užsitęsusi sloga, bėrimai ir kiti alerginių ligų simptomai gali sukelti ne tik diskomfortą kasdienėse situacijose, bet ir pavojų mūsų gyvybei, todėl svarbu, kad būklę įvertintų alergologas ir klinikinis imunologas. Allergomedica klinikoje atlikę išsamius tyrimus ir įvertinę Jūsų būklę, galėsime paskirti atitinkamą gydymą ir pateikti ligos valdymo rekomendacijas – tokia alergologo konsultacija suteiks naujų žinių.

Ypač daug keblumų kyla tuomet, kai alerginiai susirgimai kamuoja vaikus, todėl svarbiausia užduotis yra nustatyti tikslius simptomus sukeliančius alergenus. Šiuolaikiniai molekuliniai diagnostiniai tyrimai leidžia itin tiksliai išsiaiškinti alergijos priežastis, todėl vaikų ar suaugusiųjų alergologas konsultacijos metu gali diagnozuoti ir veiksmingai gydyti įvairius alerginius susirgimus.

Alergijos simptomai, po kontakto su alergenu gali pasireikšti odos bėrimu, virškinimo ar kvėpavimo takų sutrikimais, akių paraudimu, niežuliu, ašarojimu ar nosies užgulimu, niežuliu, čiauduliu, sloga, kosuliu. Tikslūs gydymo metodai priklauso nuo kiekvieno paciento individualios situacijos, todėl pastebėjusius pirmuosius simptomus, vertėtų kreiptis į alergologą – jo konsultacijos padės išsklaidyti kylančias abejones dėl Jūsų ar mažųjų būklės.

Tad jeigu Jums reikalingas suaugusiųjų ar vaikų alergologas Vilniuje, kviečiame apsilankyti Allergomedica klinikoje (Molėtų g.16, Didžioji Riešė, Vilnius). Čia ne tik atliekami išsamūs alerginiai tyrimai, bet ir teikiama alergologo ir klinikinio imunologo konsultacija bei paskiriamas atitinkamas gydymas kūdikiams, vaikams ir suaugusiesiems. Konsultuojame dėl alerginių ir imunologinių susirgimų, tokių kaip šienligė ar rinitas, konjuktyvitas, alerginė, bronchinė astma, maisto, vabzdžių, vaistų sukeltos alerginės reakcijos, kontaktinis dermatitas, atopinis dermatitas, dilgėlinė ir kt.