Užsakymo kelias perkant su AllergoSMART dėžute

5 MINUTĖS

phone
note
1
Išsirinkite tyrimą Allergomedica.lt tinklapyje

Pasirinkite alergijos sprendimo kelio pradžią. Jei tiksliai žinote, kokius kraujo tyrimus norite atlikti – pasirinkite juos iš katalogo. Jei nežinote arba norite atlikti odos dūrio, odos lopo tyrimus – registruokitės gydytojo alergologo konsultacijai.

note
2
Sekite instrukcijas ir patogiai apmokėkite

Pasirinkę norimą tyrimą ar tyrimų programą, sekite nurodymus prekių krepšelyje. Mokėjimą galite atlikti jums patogiu laiku, į kainą įeina laboratorinės diagnostikos, transportavimo ir kurjerių išlaidos, rezultatų analizė bei gydytojo alergologo išvada. Sumokėję už pasirinktą paslaugą, užpildykite formą, kad galėtume išsiųsti jums diagnozės rinkinį. Priklausomai nuo regiono, per 1-3 dienas AllergoSMART dėžutė pasieks jums artimiausią OMNIVA paštomatą.

14 DIENŲ

note
3
Apie AllergoSMART

AllergoSMART – tai kapiliarinio kraujo paėmimo namų sąlygomis rinkinys. Vos keli lašeliai kraujo – to pakanka atlikti išsamiems alergijų diagnostikos tyrimams. Rinkinį sudaro visos reikalingos priemonės saugiam kraujo paėmimui iš piršto ir išsiuntimui į laboratoriją bei išsami naudojimo instrukcija.

note
4
Vadovaukitės instrukcija, užpildykite anketą ir paprastai pasiimkite mėginį

Trumpa naudojimosi instrukcija (detalesnę informaciją rasite dėžutės viduje):
1. Nusiplaukite rankas su muilu ir šiltu vandeniu;
2. Vienkartiniu steriliu lancetu pradurkite piršto pagalvėlę;
3. Toliau masažuokite pirštą ir pripildykite krauju mėgintuvėlį iki 0,5ml ribos;
4. Kraujo mėginį įdėkite į transportavimo konteinerį;
5. Mėginį išsiųskite į laboratoriją. Plačiau: https://www.youtube.com/watch?v=XqIEqGO4sGk&t=60s

note
5
OMNIVA paštomatu išsiųskite mėginį ir užpildytus dokumentus mums

Atidžiai perskaitykite instrukcijas, atlikite nurodytus veiksmus. Nepamirškite užpildyti anketos ir išsiųsti jos kartu su mėginiu. Keliaukite iki artimiausio OMNIVA paštomato ir atlikite siuntos grąžinimą. Plačiau: https://www.youtube.com/embed/GERWaxCr6Ek

note
6
Mes ištirsime jūsų mėginį pažangiausiame diagnostiniame centre

Allergomedica klinika jau nuo 2013 m. išskirtinai specializuojasi alerginių ligų diagnostikoje bei gydyme. Sertifikuota ir licencijuota klinika turi didžiausią patirtį atliekant molekulinės alergologijos tyrimus. Kartu dirbančios gydytojų, mokslininkų bei diagnostikos specialistų komandos parenka geriausią diagnostikos metodą, tiksliausiam rezultatui pasiekti.

note
7
Gydytojas alergologas išnagrinės jūsų rezultatus ir pateiks išsamų komentarą su rekomendacijomis

Klinikinis imunologas ir alergologas analizuoja gautus laboratorinius duomenis, palygina juos su jūsų pateiktos anketos duomenimis. Jei reikia, laboratorija atlieka papildomus tyrimus be jokio papildomo mokesčio. Taip yra identifikuojamas jūsų alergijos profilis, apibendrinamos pavojingos būklės ir pateikiama personalizuota rekomendacija.

note
8
Tyrimo rezultatus gaukite į el. pašto dėžutę

Tyrimo atsakymai – tai kelias į gyvenimą be alergijos. Juos gausite nurodytu el. pašto adresu.