menu

Alergijos tyrimai


Nuo šiol internetu galite įsigyti ir kitus, mūsų klinikoje atliekamus alerginius molekulinius bei palečių tyrimus, o kraują priduoti net 16-oje Lietuvos miestų! Pirkdami tyrimus kūdikiams ir vaikams Kraujo pridavimo žingsnyje rinkitės vaikams draugiškas vietas iš pateikto kraujo pridavimo taškų sąrašo. Alergijos tyrimai Allergomedica klinikos laboratorijoje atliekami pasaulyje pripažintais bei tiksliausiais metodais.

Allergomedica MakroGardelė 283 – inovatyvus bei išsamiausias alergijų diagnostikos paketas (P22)


Allergomedica MakroGardelė 283 yra inovatyvus diagnostinis paketas, apimantis didžiausią iki šiol prieinamą molekulinių alergenų paletę (iš viso ištiriamos 282 analitės bei bendras IgE). Šį paketą taip pat sudaro paciento simptomų įvertinimas, raštu yra pateikiamos gydytojo Alergologo ir klinikinio imunologo rekomendacijos.

195 €

Alergenų tyrimų paketai

Alerginių tyrimų paketai, tai mūsų specialistų specialiai sukomplektuoti alergenų ir jų molekulių (komponentų) rinkiniai, skirti išsamiai vieno, kelių ar keliasdešimt alergenų diagnostikai. Tyrimų paketuose rasite alergologijos specialistų kruopščiai atrinktus Lietuvos gyventojams būdingus alergenus ir svarbiausią didžiausią reikšmę turinčias jų molekules (komponentus), efektyviai alergijos diagnostikai ir tiksliam gydymo parinkimui. Tyrimai atliekami visame pasaulyje tiksliausia, „auksiniu standartu“ pripažinta Phadia ImmunoCAP metodologija.

Scroll to Top