fbpx
menu

Tyrimai


Nuo šiol internetu galite įsigyti ir kitus, mūsų klinikoje atliekamus alerginius molekulinius bei palečių tyrimus, o kraują priduoti net 16-oje Lietuvos miestų! Pirkdami tyrimus kūdikiams ir vaikams Kraujo pridavimo žingsnyje rinkitės vaikams draugiškas vietas iš pateikto kraujo pridavimo taškų sąrašo. Alergijos tyrimai Allergomedica klinikos laboratorijoje atliekami pasaulyje pripažintais bei tiksliausiais metodais.

AllergoEXPERT 300 (P22)


AllergoEXPERT 300 programa yra inovatyvus diagnostinis paketas, apimantis didžiausią iki šiol prieinamą molekulinių alergenų paletę (iš viso ištiriamos iki 300 analitės bei bendras IgE). Šį paketą taip pat sudaro paciento simptomų įvertinimas, raštu yra pateikiamos gydytojo Alergologo ir klinikinio imunologo rekomendacijos.

195 €

PROGRAMOS

Allergomedica programos - tai išskirtiniai alergijų diagnostikos paslaugų paketai viename, kuriuos sudaro paciento skundų įvertinimas, keliais etapais atliekami alerginiai tyrimai tiek maisto, tiek įkvepiamiems alergenams ir raštu pateikiamas gydytojo alergologo ir klinikinio imunologo įvertinimas. Programos metu alergijos tyrimai yra atliekami atsižvelgiant į paciento asmenines sveikatos problemas, nusiskundimus, pateikiami geriausi problemos sprendimo būdai būtent pacientui. Į kiekvieną Allergomedicos programos paketą įeina paciento užpildytos anketos atsakymų įvertinimas, atliekamas laboratorijos specialistų bei gydytojo alergologo, atrankiniai, tikslinamieji bei molekuliniai tyrimai leidžiantys įvertinti pilną paciento įsijautrinimo profilį bei gydytojo alergologo raštiškas komentaras, kuriame apibendrinami Jums atlikti alerginiai tyrimai, jų rezultatai ir galimos jų sąsajos su paciento anketoje nurodytais skundais, pateikiamos pirminės ligos valdymo ir gydymo rekomendacijos. Tyrimas rekomenduojamas visiems, tiek norintiems pasitikrinti dėl galimos alergijos, tiek ir tvirtai žinantiems esamą ligą, tačiau norintiems sužinoti tikslias jos suvaldymo ir išgydymo galimybes, apsispręsti dėl eliminacinės (maistą ribojančios) dietos būtinybės ar dietos panaikinimo.

MIDI

Midi rinkiniai - tai alergijų diagnostiniai tyrimai paletėmis yra atrankiniai tyrimai, kuriuos atliekant nustatomas bendras IgE rodiklis bei ištiriama iki 72-jų skirtingų alergenų. Naudojamų palečių alergenų komplektacijos yra unikalios, kadangi į maisto alergenų paletę įeina keli pagrindiniai įkvepiamieji alergenai, o į įkvepiamųjų paletę – keli pagrindiniai maisto produktai. Toks palečių modelis itin svarbus, kadangi gali būti aptiktas įsijautrinimas tiems alergenams, kurių net nebuvo galima įtarti! Taip pat leidžia įtarti kryžmines reakcijas tarp maisto ir įkvepiamųjų alergenų, taip gaunant platesnį paciento įsijautrinimo profilio vaizdą. Į mūsų siūlomus MIDI rinkinius taip pat įeina itin svarbi analitė alergijų diagnostikoje- karbohidratine determinante (CCD). Mokslininkų duomenimis, virš 20 % alergiškų žmonių yra įsijautrinę karbohidratinei determinantei. Tad MIDI rinkiniuose esanti CCD analitė padeda atmesti kliniškai nereikšmingus teigiamus rezultatus ir išvengti hiperdiagnozės.

MINI

Alergijų diagnostiniai tyrimai prieš pavienius alergenus visame pasaulyje naudojami kaip tiksliausias būdas patvirtinti arba atmesti greito tipo alergijos diagnozę, kai yra įtariamas konkretus simptomus sukeliantis alergenas ar alergenų grupė. Pavienių alergenų tyrimus papildo alergenų komponentų (molekulių) tyrimas, leidžiantis į alergiją pažvelgti ne tik „yra/nėra“ principu, tačiau ir tiksliai įvertinti ligos pavojų asmens sveikatai ir gyvybei, galimas kryžmines alergines reakcijas, alergijos išgydymo alergenui specifine imunoterapija galimybes ir prognozes. Allergomedica laboratorijoje specifinių IgE tyrimas prieš pavienius alergenus ir jų komponentus atliekamas visame pasaulyje tiksliausia „auksiniu standartu“ alergijos specialistų pripažinta metodologija.

Pavienių alergenų tyrimai

Alergijų diagnostiniai tyrimai prieš pavienius alergenus visame pasaulyje naudojami kaip tiksliausias būdas patvirtinti arba atmesti alergijos diagnozę, kai įtariamas konkretus simptomus sukeliantis alergenas ar alergenai. Tyrimas taip pat naudojamas ligos eigos periodinei stebėsenai, ypač vaikų tarpe, siekiant įvertinti alergijos išaugimą. Pavienių alergenų tyrimus papildo alergenų komponentų (molekulių) tyrimas, leidžiantis į alergiją pažvelgti ne tik „yra/nėra“ principu, tačiau ir tiksliai įvertinti ligos pavojų asmens sveikatai ir gyvybei, galimas kryžmines alergines reakcijas, alergijos išgydymo alergenui specifine imunoterapija galimybes ir prognozes. Allergomedica klinikoje specifinių IgE tyrimas prieš pavienius alergenus ir jų komponentus atliekamas visame pasaulyje tiksliausia, „auksiniu standartu“ alergijos specialistų pripažinta Phadia ImmunoCAP metodologija. Šimtais mokslinių tyrimų įrodyta, kad būtent šia metodika atlikti alergijų kraujo tyrimai labiausiai koreliuoja (siejasi) su paciento jaučiamais simptomais.

Kategorijos

Kiti tyrimai

Kiti tyrimai, tai veninio kraujo tyrimai, atliekami Allergomedica centro laboratorijoje, kurių tikslas papildyti įprastinius alergologijoje naudojamus tyrimus visapusiškai alerginių ligų ir kitų imuninės sistemos būklių diagnostikai bei stebėsenai. Kaip ir alerginiai tyrimai, taip ir juos papildantys tyrimai atliekami pasaulyje pripažintais metodais.

Scroll to Top