menu

Alergijos tyrimai


Nuo šiol internetu galite įsigyti ir kitus, mūsų klinikoje atliekamus alerginius molekulinius bei palečių tyrimus, o kraują priduoti net 16-oje Lietuvos miestų! Pirkdami tyrimus kūdikiams ir vaikams Kraujo pridavimo žingsnyje rinkitės vaikams draugiškas vietas iš pateikto kraujo pridavimo taškų sąrašo. Alergijos tyrimai Allergomedica klinikos laboratorijoje atliekami pasaulyje pripažintais bei tiksliausiais metodais.

Allergomedica MakroGardelė 283 – inovatyvus bei išsamiausias alergijų diagnostikos paketas (P22)


Allergomedica MakroGardelė 283 yra inovatyvus diagnostinis paketas, apimantis didžiausią iki šiol prieinamą molekulinių alergenų paletę (iš viso ištiriamos 282 analitės bei bendras IgE). Šį paketą taip pat sudaro paciento simptomų įvertinimas, raštu yra pateikiamos gydytojo Alergologo ir klinikinio imunologo rekomendacijos.

195 €

Alergenų tyrimų paketai

Alerginių tyrimų paketai, tai mūsų specialistų specialiai sukomplektuoti alergenų ir jų molekulių (komponentų) rinkiniai, skirti išsamiai vieno, kelių ar keliasdešimt alergenų diagnostikai. Tyrimų paketuose rasite alergologijos specialistų kruopščiai atrinktus Lietuvos gyventojams būdingus alergenus ir svarbiausią didžiausią reikšmę turinčias jų molekules (komponentus), efektyviai alergijos diagnostikai ir tiksliam gydymo parinkimui. Tyrimai atliekami visame pasaulyje tiksliausia, „auksiniu standartu“ pripažinta Phadia ImmunoCAP metodologija.

Pavienių alergenų tyrimai

Alergijų diagnostiniai tyrimai prieš pavienius alergenus visame pasaulyje naudojami kaip tiksliausias būdas patvirtinti arba atmesti alergijos diagnozę, kai įtariamas konkretus simptomus sukeliantis alergenas ar alergenai. Tyrimas taip pat naudojamas ligos eigos periodinei stebėsenai, ypač vaikų tarpe, siekiant įvertinti alergijos išaugimą. Pavienių alergenų tyrimus papildo alergenų komponentų (molekulių) tyrimas, leidžiantis į alergiją pažvelgti ne tik „yra/nėra“ principu, tačiau ir tiksliai įvertinti ligos pavojų asmens sveikatai ir gyvybei, galimas kryžmines alergines reakcijas, alergijos išgydymo alergenui specifine imunoterapija galimybes ir prognozes. Allergomedica klinikoje specifinių IgE tyrimas prieš pavienius alergenus ir jų komponentus atliekamas visame pasaulyje tiksliausia, „auksiniu standartu“ alergijos specialistų pripažinta Phadia ImmunoCAP metodologija. Šimtais mokslinių tyrimų įrodyta, kad būtent šia metodika atlikti alergijų kraujo tyrimai labiausiai koreliuoja (siejasi) su paciento jaučiamais simptomais.

Kategorijos

Alergenų paletės

Alergijų diagnostiniai tyrimai paletėmis atliekami pasaulyje pripažintu metodu. Tai vadinami atrankiniai tyrimai, kuriuos atliekant galima ištirti iki 36-ių skirtingų alergenų. Naudojamų palečių alergenų komplektacija sudaryta kartu su Lietuvos gydytojais alergologais ir klinikiniais imunologais, taip užtikrinant, kad palečių sudėtyje būtų ne tik visi pagrindiniai, Lietuvos populiacijai dažniausiai alergines reakcijas sukeliantys alergenai, bet ir būtų atsisakyta perteklinių, kliniškai mažai reikšmingų ar Lietuvos populiacijai nebūdingų alergenų, taip išvengiant perteklinės diagnostikos (hiperdiagnostikos).

Kiti tyrimai

Kiti tyrimai, tai veninio kraujo tyrimai, atliekami Allergomedica klinikos laboratorijoje, kurių tikslas papildyti įprastinius alergologijoje naudojamus tyrimus visapusiškai alerginių ligų ir kitų imuninės sistemos būklių diagnostikai bei stebėsenai. Kaip ir alerginiai tyrimai, taip ir juos papildantys tyrimai atliekami pasaulyje pripažintu Phadia ImmunoCAP metodu. Jautrumu, specifiškumu ir tikslumu pasižyminčių diagnostinių tyrimų metu, tiriamų analičių koncentracijos pamatuojamos itin tiksliai ir pateikiamos kiekybiškai (analitės koncentracija kraujo serume).

Scroll to Top